Bugün dünyanın tüm ülkelerinde yaygınlaşan ve her küçük insanın bildiği nargilenin faydalarından ve faydalarının merkezini içerken oluşan ritüellerden bahsediyoruz. Bu sayede birçok arkadaş, akraba ve sevilen bir yerde toplanır ve her biri en sevdiği üzüm, elma, sakız, limon ve meyve aromasını seçer. Ve çok, çok lezzetli tatlar

Nargile mutluluk dolu bir atmosfer yaratarak insanları birbirine yaklaştırır, hayatın stres ve sıkıntılarından uzaklaştırır.

Nargilenin faydaları ve yapılışı

Nargile severler işlerinin bitmesini seyrederler, bu yüzden pekmezi toplayıp kafasına selofan koyarlar, sonra düzenli olarak delerler ve daha sonra kömürü yanan hale gelinceye kadar ateşe verirler. kırmızı renk

Ardından, peteğin çabuk yanmasını önlemek için kömürün ısısını azaltmak için doğrudan nargilenin başına veya delikli bir demir üzerine yerleştirilir.

Nargile, doktor, mühendis, avukat, tüccar veya işçi fark etmeksizin herkes kullanabileceği için belirli bir sosyal sınıfla sınırlı değildir.

Her insanın kendi nargile içme ritüeli vardır, kimisi yalnız ve evde içmeyi sever, kimi arkadaş ve akrabalarından içmeyi sever, kimi de en sevdikleri kafede içmeyi sever. genellikle kafelerde her müşterisinin zevkini bilen ve onun nargilesini nasıl tercih edeceğini bilen nargile çalışanları bulur.

Nargileden birkaç yudum aldıktan sonra, tiryaki kendini rahat ve sakin hisseder ve tekrar odaklanmaya başlar, bu nedenle önemli bir işi yapmak istediklerinde veya dikkatli bir şekilde odaklanması gereken bir işi yapmak istediklerinde birçok nargile içicisi bulursunuz, genellikle aynı şekilde çalışırlar ve işe başlamak için otur

Nargile tiryakileri ağızlarından yoğun bir duman çıktığında mutlu olmakta, bazıları ise mutluluklarının bir ifadesi olarak küçük ve büyük daireler şeklinde dışarı vermektedirler, tıpkı sigara içme sırasında ağzımızdan bırakmaktan mutlu olduğumuz beyaz duman gibi. havada dondurucu soğuk.

Nargile ve nargile arasındaki farkı öğrenin

WhatsApp bize ulaşın