Genellikle nargile almak için nargile dükkanına gitmeden önce nargile resimlerine bakarsınız ya da kafeye gittiğinizde nargilenin çeşitli formlarını bulursunuz, peki hangi formların en iyi olduğunu nasıl bileceksiniz? İşte resimlerle en iyi nargile formları

Evde veya bir kafede sigara içmek için bir nargile seçtiğinizde, uzun süre keyif alabilmek için bazı önemli şeylere dikkat etmelisiniz, bu yüzden size nargilenin çalışma prensibini sonuna kadar anlatacağız. en iyi nargile türlerini kendiniz belirlemenizi sağlayacak bilgiye sahipsiniz

طريقة عمل الأركيلة

Nargilesinin bölümleri ve resimleri hakkında bilgi edinin

Nargile üç ana bölümden oluşur: başlık, boru, şişe ve hortum, selefon, tabak ve maşa gibi diğer kısımlar.

Nargile, melastan çıkan yanan dumanın odadaki suya karışması ve süzülerek hortuma ve oradan da tiryakinin ciğerlerine girmesi esasına dayanır.

LAIS firmasında en iyi ve en güzel nargile şekillerini üretiyoruz. Ürünlerimiz, alüminyum, pirinç, kırmızı ve işlenmiş paslanmaz çelikten en iyi metal malzemeleri kullanmanın yanı sıra yenilikçi tasarımlarıyla öne çıkıyor.

Kaplama ve metal kaplamada ısıl işlem yöntemlerine ek olarak

Boyutları optimum kalitede ayarlamak için en son programlanmış makinelerde çalışma yapılır

 

Ürünlerimizde ve kalıplarımızda dayanıklı saf cam kullanılmaktadır ve camda kullanılan tüm renkler yüksek sıcaklıklarda işlenerek stabilitesi ve dayanıklılığı sağlanmaktadır.

Paketleme ve paketleme tarafı, en zorlu nakliye ve nakliye koşullarında bile ürünün eksiksiz ve eksiksiz bir şekilde müşteriye ulaşmasını sağlar.

Tasarımlarımız özeldir ve telif hakkı çevrelerinde resmi olarak kayıtlıdır.

Ürüne kalıcı olarak yedek parça sağlamak için çalışıyoruz.

Ürün, fabrikamızda A’dan Z’ye, yerel uzmanlık ve uluslararası ayrıcalıklarla, Endüstriyel ISO’da belirtilen özelliklere göre üretilmiştir ve burada nargilesinin resimlerini, çeşitlerini ve parçalarını bilmeyi bitirdik.

WhatsApp aracılığıyla bize ulaşın